Intercamp & Hostel KOTVA Praha ● U ledáren 1557/1 ● 147 00 Praha 4 ● Česko
Tel: +420 602 634 579 ● E-mail: kotva@kotvacamp.cz
Recepce:  Duben – Září 7.00-22.00, Říjen – Březen 7.00-21.00
Mimo tuto dobu po dohodě na telefonu!

Neaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnoceníNeaktivní hodnocení

Praktické informace : 

Jak nejlépe do centra:
 
- Tramvají: linkami č. 3, 17 ze zastávky „Nádraží Braník“. Tramvajová zastávka je od kempu do 5 minut chůze.
- Busem: linkou 106 z konečné zastávky „Nádraží Braník“ do zastávky „Kačerov“ (zde přestup na Metro „C“). Autobusová zastávka je od kempu vzdálena do 7 minut chůze.

Kde je nejbližší ...
prodejna potravin:
- PLUS, Ke Krči, Praha – 4 Braník

bankomat:
- bankomat KB, Modřanská 639/27, Praha – 4 Modřany
- bankomat ČS, Novodvorská 434/149, Praha – 4 Lhotka

lékárna:
- M-Art s.r.o, Branická 216/77, Praha – 4 Braník
- Centromed s.r.o – Poliklinika, Antala Staška 168/80,Praha – 4 Krč

nemocnice:
- Centromed s.r.o – Poliklinika, Antala Staška 168/80, Praha – 4 Krč
- FN Thomayerova, Vídeňská 800, Praha – 4 Krč

čerpací stanice:
- Agip, Modřanská, Praha – 4 Modřany
- OMV, Jižní spojka v obou směrech, Sulická, Praha – 4 Krč

pošta:
- ČP Jiskrova 750/5, Praha – 4 Braník

Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Jak se k nám dostanete :

Adresa: INTERCAMP KOTVA Braník, U ledáren 1557/1, Praha – 4 Braník, 147 00

Souřadnice GPS: N 50° 01´57.16´´  E 14° 24´15.18´´

AUTEM:

Autem od dálnice D1: Exit Kačerov odbočit směr Braník, pokračovat dále po MO – Jižní spojka -  cca 4 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D5: Exit 1 Třebonice odbočit na D0 – Pražský okruh (E 50), pokračovat cca 7 Km na Exit 16 Slivenec, pokračovat po MO dále cca 6 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, na nejbližší světelné křižovatce pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D6: Na křižovatce s pražským okruhem D0 odbočit na D0 - Pražský okruh (E 50), pokračovat cca 10 Km na Exit 16 Slivenec, pokračovat po MO  dále cca 6 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, na nejbližší světelné křižovatce pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od silnice I/4 (Strakonické): Na křižovatce s Barrandovským mostem doprava na most, pokračovat po MO dále přes most na Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, na nejbližší světelné křižovatce pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D11: Exit Počernice (konec D11), dále na pražský okruh D0 směr Brno (E 65), pokračovat po MO – Jižní spojka - cca 18 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D10: pokračovat po pražském okruhu D0 směr Brno (E 65), dále po MO – Jižní spojka -  cca 20 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem od dálnice D8: Exit Zdiby, dále směr centrum, z centra směr Brno přes Nuselský most na Exit Spořilov, zde odbočit na MO – Jižní spojka - směr Plzeň cca 4 km po Exit Braník, zde výjezd. Na světelné křižovatce Braník odbočit vlevo do ulice Modřanská, pokračovat rovně a na následující světelné křižovatce odbočit vpravo a dále dle směrovacích tabulí Intercampu.

Autem z centra města: sledovat směrové tabule Braník, Modřany. Orientačním bodem je Barrandovský most. Odtud dále viz výše uvedený text.

MHD:

  • tramvají: linkami č. 3, 17 do zastávky „Nádraží Braník“. Tramvajová zastávka je od kempu do 5 minut chůze směrem k Vltavě, viz orientační tabulky kempu. Procházka příjemným prostředím na tramvaj trvá asi 5 minut. Ve frekventované době je čekání na tramvaj max. 6 minut a cesta tramvají (č. 17) na staroměstskou stanici metra (v blízkosti Karlova mostu) trvá asi 17 minut a odtud se lze projít Starým městem nebo zajít na Malou stranu a nebo zamířit na Pražský hrad a do Národní galerie
  • busem:  linkou 106 ze zastávky „Kačerov“ (přestup z Metra „C“) do konečné zastávky „Nádraží Braník“. Autobusová zastávka je od kempu vzdálena do 7 minut chůze směrem k Vltavě, viz. orientační tabulky kempu.

Login

Facebook